Cagiva Elefant Meeting 2023 - Kłodzko

Tym razem zapraszamy w unikalny zakątek Polski: pełen tajemnic, pięknej przyrody, niesamowitych tras, niekończących się zakrętów, niesamowitej architektury czyli do Kotliny Kłodzkiej a precyzując do jej stolicy: do Kłodzka.

Ten tygiel z historią czeską, niemiecką i polską jest skupiskiem tak wielkiej ilości atrakcji, że aby dać naszym gościom odrobinkę szans na ich poznanie oferujemy możliwość pobytu już od 27 czerwca! To będzie najdłuższy zlot fanów Cagivy Elefant ale mimo to wiem, że ledwo dotkniecie tego co kryje ten region!

Obiecuję, że nie dane będzie się nikomu nudzić! Naszym gościom oferujemy pobyt od 27 czerwca do 2 lipca bieżącego roku. Nocleg będzie możliwy:

  • we własnych namiotach,
  • w grupowych namiotach typu wojskowego,
  • w bungalow,
  • we własnych camperach.

Na każdego gościa w dniu przyjazdu czeka obiadokolacja, śniadanie każdego ranka aż po dzień wyjazdu. W sobotni wieczór proponujemy grilla wraz z częścią oficjalną. Dla każdego to będzie czas na wieczorne rozmowy z kumplami, chętni będą mogli nabywać złocisty napój z bąbelkami! Niestety obecna sytuacja związana ze wzrostem cen uniemożliwia podanie precyzyjnych cen a tym samym na rozpoczęcie rejestracji. Dokładamy wszelkich starań aby skalkulowane kwoty wraz z rejestracją były dostępne niebawem. Do zobaczenia!